Cagliari merr 3 pikë të rëndësishme ndaj Atalantas
Skuadra e Cagliari-t ka arritur një fitore të rëndësishme gjatë ndeshjes së sotme në Seria A duke fituar tre pikë ndaj skuadrës së Atalanta-s e cila mbetet në kuotën e 37 pkëve. Golat për skuadrën e teknikut Ficcadenti janë shënuar nga Conti në minutën e 11-të të pjesës së parë dhe Pinilla në minutën e 10-të të pjesës së dytë.

Me tre pikët e marra në stadiumin Sant E’lia kjo skuadër shkon në kuotën e 37 pikëve duke u barazuar me pikë me Atalantën. /albeu.com/


Shtuar më 01/04/2012, ora 16:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori