Cagliari ndal Interin në San Siro (VIDEO)
Interi bën një tjetër hap fals duke mbetur 4 pikë më pak se Juventusi i ventit të parë. Javë e “zezë” për djemtë e Stramaccionit, të cilët uk mundën të shkonin më shumë se barazimi 2-2 ndaj Cagliarit në “San Siro” edhe pse kaluan të parët në avantazh me Palacion.

Minutat në vijim floën për miqtë që shënuan dy herë më Sau, ndërsa Astori me një autogol vendosi barazpeshën. Fluturon në vendin e tretë Fiorentina e Montellas që pasi shkatërroi 4-1 Atalantan u bashkua me Napolin në kuotën e 27 pikëve.

Rezultatet e tjera të kësaj ajve janë; Siena-Pescara 1-0, Catania-Chievo Verona 2-1 dhe Udinese-Parma 2-2.

Shtuar më 18/11/2012, ora 17:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori