Cagliari shokon Milanin (VIDEO)

Cagliar ka kluar në avantazh ndaj Milanit në "Sardegna Arena".

Ai që ka shënuar është Joao Pedrominutën e 4'.

Ndeshja po zhvillohet dhe Milani po kërkon golin e barazimit. /albeu.com/
Shtuar më 16/09/2018, ora 20:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori