Cahill: Kampionati është i gjatë, çdo gjë është e hapur
Pëlqej
Skuadra e Antonio Conte e cila mundi të shtunën Watford me shifrat 4-2 për t'i dhënë fund një jave makthi që i panë ata të humbnin një javë më parë kundër Crystal Palace.

Blutë janë në vendin e katërtat në Premier League, nëntë pikë prapa liderëve të Manchester City, por Cahill pranon se është akoma në fillim të sezonit dhe ai nuk ka të bëjë me pozicionet e ligës, shkruan Albeu.com.

"Sezonin e kaluar ne kemi qenë tetë pikë prapa Man City dhe kemi arritur të mundim atë," tha ai.

"Nuk po them se do të ndodhë, por ne duhet të qetësojmë dhe të kthehemi në normalizim.

"Ne jemi kampionë të sezonit të kaluar, në mes të tetorit, ka shumë lojëra për të luajtur.

"Man City ka shumë lojëra të vështira për të luajtur, Man United dhe të gjithë të tjerët kanë lojëra masive për të luajtur. Unë ende mendoj se kampionati është i hapur". u shpreh mbrojtësi i Chelseat. /albeu.com/
Shtuar më 23/10/2017, ora 22:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori