Caktohet data e dhënies së çmimit të “Topit të Artë”
Çëshjta dhënies së çmimit të “Topit të Artë” në këtë sezon ka ngjallur një debat të jashtëzakonshëm pasi atë mund të fitojë edhe ndonjë lojtar francez pasi triumfoi në Kupën e Botës.

Messi dhe Ronaldo shihen si më pak favoritët për të fituar këtë çmim e cila jepet nga “France Football”. Çmimi prestigjioz individual “Top ii Artë” do të jepet në datën 3 dhjetor. /albeu.com/
Shtuar më 09/11/2018, ora 17:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori