Calderon: Ronaldo do të kthehet te United
Pëlqej
Cristiano Ronaldo mund të rikthehet vërtetë te Manchester United në fund të këtij sezoni. Këto janë fjalët e Ramon Calderon, ish presidenti i Real Madrid nga korriku 2006 deri në janar 2009. Sipas tij ylli portugez nuk është i lumtur në Spanjë, kjo edhe për shkak të disa zgjedhjeve të Florentino Perez.

"Nuk është më i lumtur, i rëndojnë shitjet e lojtarëve si Ozil e Higuain vitin e shkuar dhe Xabi Alonso dhe Di Maria këtë verë. Është i tejmbushur", ka thënë Calderon për "TalkSport". /albeu.com/
Shtuar më 16/09/2014, ora 12:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori