Calhanoglu: Jam i lumtur tek Milani
Gjatë intervistës për "Gazzetta dello Sport", Hakan Calhanoglu ka folur për për të ardhmen e tij, duke i premtuar besnikëri Milanit.

"Unë e di interesimin e disa klubeve të tjera, por jam i lumtur këtu dhe dua të luaj këtu, megjithatë ky është një vendim që i takon klubit", përfundoi mesfushori me orgjinë turke por i lindur në Gjermani.

Ndërkohë 25 është në sezonin e tij të dytë tek kuqezinjtë. Ai deri më tani ka zhvilluar 56 ndeshje duke shënuar 7 gola. /albeu.com/
Shtuar më 15/03/2019, ora 10:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori