Camavinga vazhdon të jetë i lidhur me Realin edhe pse ende ska ofertë
Ylli i skuadrës së Rennes, Camavinga, po tërheq vëmendje të madhe nga skuadra e Real Madrid, dhe thuhet se ai do të kompletojë një transferim në ‘Bernabeu’ gjatë kësaj vere.

Megjithatë, sipas raportimeve të ‘Goal’, përkundër spekulimeve, skuadra e Rennes nuk ka pranuar akoma ndonjë ofertë për lojtarin 17 vjeçar.

Camavinga lehtë mund të vazhdojë edhe një sezon me Rennes, pasi skuadra do të parqitet në Ligën e Kampionëve gjatë edicionit tjetër.

Minutat që ai mund t’i fitojë në atë kompeticion me fanellën e Rennes, do të ishin ndihmë e madhe për mesfushorin.
Shtuar më 23/06/2020, ora 15:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori