Cana, në 11-shen më të mirë të Europa League
Lorik Cana është përzgjedhur nga formacionin e javës të UEFA-s për paraqitjen e mirë që ai bëri në ndeshjen mes Lacios dhe Borusia Mynshengladbah. Institucioni qendror i futbollit europian e rreshton atë në 11-shin më të mirë të Europa League.

Në ndeshjet e së enjtes, Lacio fitoi 2-0 ndaj ekipit gjerman. Cana luajti për 90 minuta në këtë takim, duke u shpallur lojtari më i mirë i ndeshjes. /albeu.com/
Shtuar më 23/02/2013, ora 09:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori