Cana uron Xhakën: Zoti u dhasht lumturi (FOTO)

Urimi i kapitenit të Kombëtares, Lorik Cana
Kapiteni i Kombëtares shqiptare dhe mbrojtësi i Lazios Lorik Cana ka uruar shqiptarin e Zvicrës Granit Xhaka për fejesën me Leonitën.

"Urime Fejesa për Xhakën, Zoti u dhasht lumturi dhe qofshin gjithmonë së bashku, e kështu të buzëqeshur", lexohet në urimin e Canës, që i bashkangjit edhe një foto të çiftit.

Granit Xhaka i ka dhënë fund beqarisë duke kryer dje ceremoninë e fejesës me bashkëshorten e tij të ardhshme Leonita. /albeu.com/
Shtuar më 20/04/2015, ora 11:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori