Canalis e Vieri sërish bashkë (FOTO-LAJM)

Mes Bobo Vierit dhe Elisabeta Canalis duket se nuk ka përfunduar gjithcka. Mediat italiane publikojnë foto teksa ata janë parë sërish bashkë duke udhëtuar në rrugët e Los Anxhelesit.


Pak kohë më parë Vieri kishte deklaruar se nuk ishte më i lidhur me bukuroshen Canalis. /albeu.com/
Shtuar më 04/09/2013, ora 14:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori