Cancelo dhe Cuadrado, në dyshim për derbin ndaj Torinos
Juventusi humbi mbrëmë në ndeshjen ndaj Young Boys për ligën e kampioneve.

Përvec humbes e cila nuk i rrezikoi gjë juventusit pasi ishte e kualifikuar në atë sfidë u dëmtuan dy lojtarë Cancelo dhe Cuadrado, shkruan Albeu.com.


Sipas asaj që raporton Corriere dello Sport Cancelo ka pësuar një dëmtim të lehtë muskulor, dhe me shumë mundësi portugezi nuk do të aktivizohet ndaj Torinos në fundjavë.

Ndërsa të njëjtin problem ka dhe Cuadrado, kolumbiani pësoi një tërheqje ne gjurin e majtë duke mos vazhduar dot lojën teksa u zëvdësua në mintën e 23 në sfidën me Young Boys. /albeu.com/


Shtuar më 13/12/2018, ora 15:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori