Cancelo gëzon tifozët e Juventusit: Unë jam gati, Ronaldo do jetë në Amsterdam
Joao Cancelo ka thënë se Cristiano Ronaldo do të jetë në skuadrën e Juves ndaj Ajaxit të mërkurën në Ligën e Kampionëve.

Ronaldo nuk ka luajtur për Juven që nga lëndimi që e mori me Kombëtare e Portugalisë, por duket gati për sfidën në Amsterdam.

Në anë tjetër edhe Cancelo ka munguar në dy ndeshje, por do të jetë gati.

"Jam mirë, nuk ka luajtur në dy ndeshjet e fundit shkaku i një tendosje të lehtë".

"Tani jam mirë, i gatshëm për të luajturAmsterdam. Ronaldo ka stërvitur dhe do të bëjë çdo gjë që të jetë i gatshëm".

"Besoj që do të ftohet për këtë ndeshje. Do ta shohim se a do të startojë. Trajneri do të vendos", ka thënë Cancelo. /albeu.com/
Shtuar më 08/04/2019, ora 23:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori