Cancelo, i huazuar nga Valencia por krenarë që luan me Interin
Mbrojtësi i Interit, Cancelo, që është huazuar nga klubi i Valencia-s ka deklaruar se ndihet krenar që luan tek "zikaltërit".

Pas fitores që i dha Interit biletën për në Champions League, portugezi Cancelo ka shprehur fjalë pozitive për ekipin e tij aktual dhe nuk e mohon qëndrimin e mëtejshëm tek Interi por thotë se kjo gjë varet nga të dy skuadrat që e zotërojnë.

"Jam krenar që kam qenë pjesë e kësaj skuadre” ka thënë fillimisht portugezi.

“E ardhmja? Të qëndroj apo jo, nuk varet nga unë. Varet nga dy klubet dhe se çfarë ata vendosin" ka shtuar më pas ai. /albeu.com/
Shtuar më 21/05/2018, ora 10:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori