Cancelo në prag të largimit, Manchester City ofron 60 milion euro
E ardhmja e Joao Cancelo është në dyshim te Juventusi. Portugezi i cili erdhi verën e shkuar te bardhezinjtë mund të nxirret në shitje.

Është Manchester United që ka ofruar 60 milion euro për të dhe drejtori sportiv i Juves Fabio Paratici po e shqyrton ofertën kampioneve anglezë.

Për më tepër Cancelo kushtoi 40 milionë 1 vit më parë dhe fitimi do të ishte plus 20 milion.

Arsye e një largimi të mundshëm të Cancelos lidhet me faktin se ai nuk ka mardhënje të mira me Allegrin. /albeu.com/
Shtuar më 14/05/2019, ora 10:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori