Cancelo shënon supergol në stërvitje (VIDEO)
Joao Cancelo është shëndërruar nja nga mbrojtësit më të mirë në Serina A.

Portugezi i cili u ble nga Valencia për shifrën rekord 40 milion euro. Ai ka shënuar një supergol sot në stërvitje me Juventusin në prag të përballjes me Sanuolon, shkruan Albeu.com

24 vjecari realizoi në mënyrë fantastike, teksa një top i vjen nga krahu i majtë dhe në hyrë të zonës ai shkarkon të djathtën e tij ku portieri e ka të pa mundur ta ndalojë topin.

Ndërkohë Cancelo vjen pas një dëmtimi në muajin dhjetor qe e la atë 30 ditë jashët fushave. Megjithatë ai është aktivizuar këtë sezon në 14 ndeshje duke shënaur dhe një gol ndaj Lazios. /albeu.com/
Shtuar më 08/02/2019, ora 16:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori