Capello largohet me darkë, por i vijnë vetëm 4 futbollistë
Fabio Capello disa ditë më parë u shkarkua nga posti i trajnerit të Rusisë. Trajneri i famshëm italian nuk pati sukses me kombëtaren ruse e cila ndodhet në situatë të të vështirë në fazën kualifkuese.
Por pavarësisht se e shkarkuar javën e kaluar, Capello është larguar pas një mbrëmje.

Darka është shtruar në Moskë dhe se një tavolinë thuhet se është rezervuar në vlerë 300 mijë rubla (5 mijë euro).

Në darkë ishin të ftuar edhe futbollistët e përfaqësueses, por vetëm katër prej tyre morën pjesë. Aleksandr Kokorin, Aleksandr Kerzhakov, Vasili Beresuzki dhe Aleksandr Samedov ishin futbollistët që nderuan ish trajnerin e tyre./Albeu.com/
Shtuar më 20/07/2015, ora 11:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori