Capello mbështet Wayne Rooney
Rooney
Trajneri i Anglisë Fabio Capello është i bindur se Wayne Rooney do të jetë i gatshëm për sfidën me Bullgarin. Rooney pritet të jetë sulmuesi kryesor i Anglisë në ndeshjen kundrejt Bullgarisë.

"Sulmuesi i Manchester United Wayne Rooney shënoj hat-trick kundër Arsenalit dhe luajti një ndeshje shumë të mirë".

"Shpresoj që edhe kundër Bullgarisë të shkëlqej sikur në ndeshjen ndaj Arsenalit dhe për këtë jam i sigurt që ai mund ta bëjë të njëjtën gjë", tha trajneri i Anglisë Fabio Capello. /albeu.com/Shtuar më 02/09/2011, ora 11:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori