Capello rikthehet për të takuar Seedorf
Ish trajneri i Milanit dhe tekniku aktual i Kombëtares së Rusisë, Fabio Capello është rikthyer sot në qëndrën stërvitore kuqezi "Milanello" për të përshëndetur teknikun e ri të "Djallit" Clarence Seedorf, i cili ka qënë futbollist i tij te Real Madrid në vitet '90.

Vizita nuk ka zgjatur shumë dhe nuk dihet për çfarë teme kanë folur teknikët, por është pritur mirë nga hollandezi dhe ka rritur entuziasmin në kampion milanist. /albeu.com/

Shtuar më 17/01/2014, ora 18:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori