Carabao Cup, Liverpool-Arsenal: Formacionet zyrtare
Liverpooli dhe Arsenali luajnë në ndeshjen e fazës së 1/8 të Carabao Cup.

Dy skuadrat do të paraqiten në fushë jo me formacionet më të mira të tyre.

Këto janë XI-shet startuese:

Liverpool: Kelleher, Williams, Gomez, Van den Berg, Milner, Lallana, Keita, Oxlade-Chamberlain, Elliott, Origi, Brewster.

Arsenal: Martinez, Bellerin, Holding, Mustafi, Kolasinac, Torreira, Willock, Maitland-Niles, Özil, Saka, Martinelli
Shtuar më 30/10/2019, ora 19:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori