Cardiff turpëron Chelsea-n (VIDEO)
Cardiff-Chelsea, ndeshje vlefshme për javën e 32-të të Premier League, është zhbllokuar në minutën e parë të pjesës së dytë.

Mesfushori i vendasve, Camarassa, ka befasuar Arrizabalaga-n me një goditje të bukur dhe të menjëhershme me të majtën brenda zonës së rreptësisë.
Shtuar më 31/03/2019, ora 16:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori