Carolina Marconi, "Kleopatra" e Romës (FOTO LAJM)

Carolina Marconi, showgirl-i nga Roma, ka dhënë një intervistë për "Il Tempo", disa orë para derbit Lazio-Roma.

HERA E PARË NË STADIUM - "Isha fëmijë. Më ka pëlqyer gjithmonë futbolli. Babai im ishte një diplomat dhe gjatë kohës së lirë bënte trajnerin. Unë e shoqëroja dhe që prej asaj kohe kam qënë gjithmonë e apasionuar pas sportit".


PASIONI VERDHEKUQ - "Edhe kjo vjen nga babai, romanist i madh, ashtu si gjithë pjesa tjetër e familjes".

DERBI - "Jam paragjykuese, por jam e sigurtë që do fitojmë"

TË PREFERUARIT - "Totti dhe Gervinho, gjithashtu edhe Nainggolan. Kapiteni nuk preket ndërsa Gervinho është një fenomen"

PREMTIMI - "Dua të bëjë diçka të çmendur për Romën. Do vishem si Kleopatra para Koloseumit dhe do të hidhem në ndonjë burim. Mjafton të fitojmë". /albeu.com/
Shtuar më 09/02/2014, ora 15:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori