Caroline Wozniacki jo vetëm teniste, por dhe modele (FOTO LAJM)

Caroline Wozniacki në formë të përkryer. Ish numri 1 i botës në tenis i përkushthet me kohë të pjesshme edhe modës.

Në fakt është revista sports ilustrated që i ka bërë një ofertë sportistes daneze e cila shkëlqen me disa poza provokuese në bregdetin e ishujve Bahamas.
Shtuar më 21/02/2017, ora 17:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori