Carragher pezullohet deri në fund të sezonit nga Sky Sports


Jamie Carragher është pezuluar nga roli i analistit të futbollit tek mediumi Sky Sports.

Ish-lojtari i Liverpoolit, Jamie Carragher është suspenduar nga roli i tij si analist futbolli tek Sky Sports deri në fund të këtij sezoni.

40-vjeçari, është kapur në një video duke pështyrë në një makinë pas humbjes 2 me 1 të Liverpoolit nga Manchester United.

Anglezi ka reaguar me të pështyrë në momentin kur shoferi e pyeti për rezultatin e takimit.

Por ai ka kërkuar falje për këtë akt të turpët duke thënë: "Kam bërë një gabim të madh dhe pranoj përgjegjësinë e plotë. Unë jam i vetmi person që duhet të fajësohem për këtë situatë të keqe, prandaj ju lutem më lini vetëm me familjen time. /albeu.com/
Shtuar më 14/03/2018, ora 17:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori