Carrasco dhe Gaitan debutojnë në Kinë, por ekipi i tyre turpërohet 8-0
Erdhi dita që Ferreira Carrasco dhe Gaitan të debutonin me Dalian Yifang.

Ata dhe ekipi i tyre u mposhtën nga Shangai SIPG me rezultat të thellë 8:0. Ekip ky në të cilin luajnë ish-lojtari i Chelseat Oscor dhe braziliani tjetër Hulk .

Oscar ishte autori i një triplete ndërsa sulmuesi brazilian Hulk shtoi vetëm një gol nga penalltia. A do të jetë bërë pishman Ferreira Carrasco dhe Gaitan për faktin se lanë Atletikon dhe Spanjën? Nuk besohet, kjo pasi edhe 8-0 rroga e tyre hecën. /albeu.com/
Shtuar më 03/03/2018, ora 15:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori