"Casa Italia", festë me futbollistët dhe gratë e tyre (FOTO LAJM)

Michela Quattrociocche - Alberto Aquilani
U inagurua "Casa Italia" në Mangaratiba të Brazilit ku nuk munguan as disa prej bashkëshorteve të futbollistëve axurrë. Struktura prej 2500 metrash katrorë, ku përfshihen salla për evente, konferenca shtypi për Prandellin dhe lojtarët e tij, bar, restorant dhe shumë hapësira për stafin e katër herë kampionëve të Botës, gazetarë dhe sponsorë që shoqërojnë Kombëtaren.

Italia bën pjesë në Grupin D të "Brazil 2014" bashkë me Anglinë, Uruguajin dhe Kosta Rikën. /albeu.com/
Shtuar më 08/06/2014, ora 14:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori