Casillas: Ishim të tmerrshëm
Pëlqej
Real Madrdi është mposhtur mbrëmë me rezultatin 4-2, edhe pse ishin ata që shënuan dy gola të parët.

Iker Casillas është shfaqur shumë i irritur me ekipin e tij.


“E para, duhet ta uroj Real Sociedadin, që luajti një ndeshje spektakolare”.

Skuadra jonë ishte e tmerrshme. Nga dy gola avantazh, nuk mund ta përfundosh ndeshjen në këtë mënyrë, nuk është mënyra e as qasja e duhur për të ecur përpara”.

“Ne duhet t’i kushtojmë më shumë vëmendje pasi çdokush është fajtor dhe jo vetëm ata që janë në mbrojtje, pasi e gjithë skuadra duhet të mbrohet”, ka thënë Casillas për Canal Plus.
Shtuar më 01/09/2014, ora 10:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori