Casillas konfirmon të ardhmen e tij
Portieri spanjoll Casillas ka njoftuar se ai do të luajë për formacionin tek Porto sezonin e ardhshëm.

Përkundrazi, edhe pse pati disa ofera nga klube tw Anglisw dhe francws ai tha: "Jam shumë i lumtur të vazhdoj edhe për një sezon më shumë me Porto,"shkroi ai, pwrcjell Albeu.com.

Ekipe tw lidhura me trasnferimin e tij ishin Liverpooli, Marseille, Napoli, Malaga, Paris Saint-Germain. /albeu.com/
Shtuar më 06/07/2017, ora 13:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori