Casillas vishet Blaugrana
Pëlqej
Një tifoz spanjoll ka tërhequr vëmëndjen gjatë ndeshjes së djeshme në La Liga Levante-Real Madrid (2-3) teksa tregonte një fanellë të Barcelonës me numër 1 dhe me emrin e Iker Casillas.

Katalanasit janë në kërkim të një portieri pas vendimit të Victor Valdes për tu larguar në fund të sezonit, ndërkohë që portieri spanjoll i Real Madrid prej muajsh po kalon peroiudhën më të vështirë të karrierës së tij dhe një largim nga Santiago Bernabeu nuk është i pamundur.

Edhe në ndeshjen mbrëmshme Casillas ishte në stol pasi titullar ishte Diego Lopez. /albeu.com/
Shtuar më 06/10/2013, ora 13:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori