Cassano "gëzon" gruan dhe djalin
Shpërthen gëzimi axurr në tribunat e stadiumit "Multipicial" të Poznan, aty ku dje Italia siguroi biletën për në çerekfinalet e Euro 2012. E pranishme në stadium për të mbështetur kombëtaren në ndeshjen delikate përballë Irlandës së Giovanni Trapattoni ishte edhe Carolina Marcialis, bashkëshortja e Antonio Cassano.

bashku me të voglin Christopher, i cili mbante fanellën me numrin 10 të të atit, Carolina ka festuar golin e bashkëshortit të saj dhe kalimin e Axurrëve në çerekfinalet e Kampionatit Europian. /albeu.com/
Shtuar më 19/06/2012, ora 14:00

Warning: include_once(/home/admin/web/albeu.com/public_html/a/incl/cache.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/albeu.com/public_html/vPanel/vmod_reklama/pergatit_cache.php on line 2

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/albeu.com/public_html/a/incl/cache.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/albeu.com/public_html/vPanel/vmod_reklama/pergatit_cache.php on line 2

Warning: file(/home/admin/web/albeu.com/public_html/a/vPanel/tmp/reklame_lajme.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/albeu.com/public_html/vPanel/vmod_reklama/pergatit_cache.php on line 4

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/admin/web/albeu.com/public_html/vPanel/vmod_reklama/pergatit_cache.php on line 6
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori