Cassano "godet" Ronaldon: Ai është vetjak, luan për qëllimet e veta
Antonio Cassano ka sulmuar Ronaldon pas humbjes së Juventusit në Champions ndaj Portos duke thënë se është një egoist.

“Unë gjithmonë kam thënë që Ronaldo është një fenomen. Ai mund të shënoj shumë gola, por ka probleme me idenë e Andrea Pirlos. Ai ka qenë gjithmonë vetjak. Ai nuk interesohet nëse të tjerët shënojnë. Ai jeton vetëm për të shënuar vet. Ai nuk jeton për futbollin, ai jeton për qëllimet e tij, kjo është e qartë”, ka thënë Cassano.

Kujtojmë që në 27 paraqitje këtë sezon, Cristiano Ronaldo ka shënuar 23 gola dhe ka bërë tre asistime. Në Ligën e Kampionëve ai ka qenë i përfshirë në pesë gola në pesë ndeshjet e tij këtë sezon.
Shtuar më 18/02/2021, ora 17:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori