Cavani, pasardhësi i Van Persie-t në "Old Trafford"?
Deklaratat e ashpra dhe zënka e mëpasme përpara telekamerave me trajnerin Laurent Blanc kanë qenë të barazvlefshme me një divorc.

Tani përreth Edison Cavani janë mbledhur të gjithë pretendentët, me Manchester United në krye, i cili sipas gazetave angleze, e sheh ish-sulmuesin e Napolit si goditjen e madhe ngjatë merkatos së blerjeve verore.

Sipas tyre, sulmuesi i PSG-së mund të jetë pasardhësi i Robin Van Persie në "Old Trafford". /albeu.com/
Shtuar më 07/04/2015, ora 13:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori