Cazorla provon shije e sprites së gjyqtarit (VIDEO)
Pëlqej
Një situatë komike ka ndodhur në ndeshjen midis Arsenalit dhe Crystale Palace, mbrëmjen e sotme.

Gjyqtarit të ndeshjes nuk po i funksiononte nënvizusi ( risi e futur këtë sezon) që përdorin arbitrat ku ka goditje dënimi.

Kryesori i takimit mundohet që ta rregullojë, por ajo përfundon në fytyrën e spanjollit.

Santi tani e din se çfarë shije ka ajo. /albeu.com/
Shtuar më 16/08/2014, ora 20:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori