Cecilia Russo, modelja që vuan për Interin (FOTO LAJM)

Modele, showgirl dhe mbi të gjitha një tifoze e zjarrtë e Interit, që siç shihet nga fotot që ka postuar në Instagram kritikon zgjedhjet e Walter Mazarrit, por fton edhe tifozët që mos fërshëllejnë më skuadrën.

"#Monella #interista #Gjithmonë #duke pritur #derbim #MOS #DORËZOHEMI", shkruan Cecilia Russo. /albeu.com/
Shtuar më 11/11/2014, ora 17:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori