Celina shënon supergol përballë Manchester City (VIDEO)
Bersant Celina ka dyfishuar rezultatin për Swansea ndaj Manchester City-t me një goditje fantastike nga brenda zonës.

I gjithë aksioni ishte i përsosur dhe Celina finalizoi me shumë klas.

Sulmuesi i Kosovës dëshmon edhe njëherë gëzon një formë fantastike dhe se do tëjetë një altertanivë shumë e mirë në Kombëtare./albeu.com/


Shtuar më 16/03/2019, ora 19:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori