Celta Vigo barazon rezultatin ndaj Barcelonës (VIDEO)

Celta Vigo ka barazuar rezultatin ndaj Barcelonës në "Estadio de Balaidos".

Ai që ka shënuar është mbrojtësi spanjoll, Jonathan Castro në minutën e 45'-të.

Ndeshaj po zhvillohet dhe janë sekondat e fundit të pjesës së parë. /albeu.com/
Shtuar më 17/04/2018, ora 21:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori