Celtic befason PSG, por vendasit barazojnë shumë shpejtë (VIDEO)

Pëlqej
Celtic ka kaluar në avantazh kundër PSG në "Parc des Princes"

Skocezët shënuan me sulmuesin e tyre Dembele që në minutën e parë.

Por vendasit i janë përgjigjur shumë shpejtë duke barazuar me Neymar që në minutën e 9'-të

Ndeshja po luhet dhe është minuta e 11'-të. /albeu.com/
Shtuar më 22/11/2017, ora 20:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori