Cerci: Më donte edhe Interi, por unë doja vetëm Milanin
Në përfundim të vizitave mjekësore në klinikën "La Madonnina" në Milano, Alessio Cerci ka dhënë disa deklarata duke filur edhe për tratativat që e sollën te Milani.

"Duhet të jap më të mirën time. Më mungon pak ndehsja por jam mirë. Kishte disa klube që më donin, mes të cilëve edhe Inter. Unë doja vetëm Milanin, Milanidonte dhe unë jam i lumtur që mbërrita këtu", ka thënë Cerci para mediave.

Tani ish sulmuesi i Atletico Madrid do ti nënshtrohet testeve të tjera në Milanello dhe është vështirë që të jetë i gatshëm për ndeshjen e rradhës kundër Sassuolos. /albeu.com/
Shtuar më 02/01/2015, ora 16:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori