Cerezo: Reus te Atletico? E pamundur
Pëlqej
Nuk do të ketë një transferim të Marco Reus te Atletico Madrid. Eshtë presidenti i kampionëve të Spanjës, Enrique Cerezo ai që konfirmon pamundësinë e një operacioni të tillë duke pohuar se zërat për një ofertë për Reus janë thjesht thashetheme.

Numri një i shoqërisë "Los Colchoneros" theksoi se talenti i Borussia Dortmund dhe kombëtares gjermane ka patur oferta të rëndësishme nga klube të mëdha dhe i ka refuzuar ndaj dhe Atletico është jashtë një gare të tillë për 23-vjeçarin. /albeu.com/
Shtuar më 19/08/2014, ora 17:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori