Ç'është Beckham para këtij (VIDEO)
Rogerio Ceni
Rogerio Ceni është një legjendë në Brazil. 39 vjeç, mbrojtësi ekstrem i San Paolo numëron më shumë se 1000 prezenca me këtë fanellë por më e veçanta është numri rekord i golave të shënuar prej tij: 105 gola me penallti dhe goditje dënimi.

Ai u rikthyembronte portën e San Paolos pas 6 muajsh mungese dhe mbi të gjitha me një supergol "alla" Beckham. /albeu.com/

Shikoni videon dhe shijoni golin...
Shtuar më 02/08/2012, ora 17:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori