Çfarë feste për sozinë e Neymar (VIDEO)
Momente feste dhe fame për një djalosh spanjoll. Ai nuk është njeri i famshëm apo personazh televizionesh por ka diçka që të tjerët nuk e gëzojnë: është sozia e blerjes më të re të Barcelonës, brazilianit Neymar.

Tifozët katalanas sapo e kanë parë në rrugë të riun e kanë marrë në krah duke festuar së bashku me të transferimin në Katalunjë.

Sigurisht që djaloshi është ndjerë mirë nga gjithë kjo "dashuri" e madhe. /albeu.com/
Shtuar më 06/06/2013, ora 16:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori