Çfarë frike për Aurier, humb ndjenjat pas përplasjes (VIDEO)
Pëlqej
Frikë gjatë ndeshjes mes Kamerunit dhe Bregut të Fildishtë, e vlefshme për eleminatoret e Kupës së Afrikës. Mbrojtësi i miqve Serge Aurier, në pronësi të Paris Saint Germain, u shemb në tokë pas një përplasje të fuqishme me futbollistin e Sevillas Mbia.

Arbitri ndaloi menjëherë ndeshjen ndërsa mjekët vrapuan për të ndihmuar futbollistin që kishte humbur ndjenjat.

Ai u dërgua menjëherë në spital ku kaloi edhe natën, ndërsa sipas lajmeve më të fundit ai është jashtë rrezikut për jetën. /albeu.com/
Shtuar më 12/09/2014, ora 11:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori