Çfarë mund ta gjejë Messin pas këti gjesti?
Pëlqej
Sulmuesi i Barcelonës, Lionel Messi preku në krahë gjyqtarin e ndeshjes Damir Skomina.

Pas një ndërhyrje nga Miralem Pjanic, Messi shkoi drejt gjyqtarit duke e tërhequr për krahu dhe kërkonte ta ndëshkonte me karton të verdhë boshnjakun.

Skomina nuk e ndëshkoi Pjanicin, por Messin, gjë që shkaktoi zhurmë te tifozët. /albeu.com/

Shtuar më 13/09/2017, ora 11:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori