Çfarë po e mban Alvesin larg Guardiolës?
Sipas The Mirror në orët e ardhshme Daniel Alves do të marrë vendimin e tij për fatin me dy zgjedhje të qarta, Manchester City dhe Paris Saint-Germain.

Kur çdo gjë vuri në dukje një eksperiencë në Angli me Guardiola ribashkimi me brazilianin duket se do të ndryshojë rrugën. Çfarë pamë në sezonet e kaluara na mëson se çdo vendim nga Alves, është e mundur, përcjell Albeu.com.

Lojtari është një agjend i lirë dhe nuk kërkon shpenzim për marrjen e tij vetëm se kënaqja e tij me miliona. /albeu.com/
Shtuar më 11/07/2017, ora 12:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori