Çfarë po ndodh me futbollin italian? Asnjë ekip i kualifikuar
Pëlqej
Duhet te ishte sezoni i kthimit per ti dhene mundesi Serie A qe ne sezonin 2017-18 te mund te conte 4 ekipe ne Champions League, por u shnderrua ne vitin zero, percjell Portali Albeu.

Pas eleminimit te Juventusit nga Champions League, dje ishte rradha e Lazios, qe u mposht ne menyre te turpshme nga ceket e Spartes se Prages, duke mos lene asnje ekip italian ne kompeticionet europiane, shkruan Albeu.com

Vendi 4 here kampion Bote nuk ka asnje ekip ne fazen cerekfinale te Champions dhe Europa League, dicka qe nuk ndodhte prej 15 vjetesh. /albeu.com/
Shtuar më 18/03/2016, ora 09:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori