Çfarë po ndodh me United para derbit, pas De Gea mungon edhe Pogba
Telashet për skuadrën e Manchester United nuk kanë të ndalur në prag të derbit të Premierligës.

Pas David de Geas, Djajve të Kuq nuk mund t’iu ndihmoj as Paul Pogba.

Sky sport njofton se francezi ka pësuar një lëndim dhe nuk do të jetë i gatshëm për sfidën e të dielës.

Ole Gunnar Solskjaer tashmë duhet t’i llogaris ndryshe taktikat e ndeshjes.
Shtuar më 16/10/2019, ora 19:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori