Çfarë po ndodh? Messi vjell sërish (VIDEO)
Pëlqej
Lionel Messi nuk i ka mirë punët me shëndetin. Sipas asaj që raportojnë mediat spanjolle por edhe videoja që ju sjellim më sipër katër herë fituesi i "Topit të Artë" ka vjellë në fushë gjatë ndeshjes së fundit në La Liga, Malaga-Barcelona (0-0).

Kjo nuk është hera e parë për yllin argjentinas, i cili është parë të vjellë edhe në ndeshje të tjera me Barcelonën apo kombëtaren argjentinase.

Pyetja që ngrenë të gjithë tifozët dhe jo vetëm është: Çfarë po ndodh me Messin?!.../albeu.com/
Shtuar më 26/09/2014, ora 17:36
riki mori
e Premte 26 Shtator 2014, Ora 18:42
koka mbet shtatezen si duket dikush e ka ndreq
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori