Çfarë rasti të artë humbet Marseilla (VIDEO)

Pëlqej
Marseilla ka humbur një shanc të artë për të kaluar në avantazh ndaj Atletico Madridit.

Pas një kundërsulmi vrastar djemtë e Rudi Garcias nuk arritënshfrytëzonin për të kaluar në avantazh, ku përballë portës ishte sulmuesi Germain.

Ndeshja po zhvillohet dhe po luhet me një ritëm të lartë. /albeu.com/
Shtuar më 16/05/2018, ora 20:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori