Çfarë rrëmuje për një gol (VIDEO)

Kur topi përfundon në zonë, pas një goditje këndi, pothuajse humbet nga sytë. Është një numër i madh këmbësh që përpiqet ta gjuajë: ata të Danubit, me fanellë të bardhë, duan ta fusin në rrjetë dhe ata të Cero që përpiqen ta largojnë nga zona e tyre me çdo kusht.

Në fund, pas një përplasje këmbësh, futbollistët e Danubio arrijnë të shënojnë.

Instrumentalja Yakety Sax di Boots Randolph, kolonë zanore e Benny Hill, është muzika më e bukur për këtë gol. /albeu.com/
Shtuar më 27/04/2013, ora 11:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori