Çfarë të duhet Levandowski ku ke "Spider-Manin" (VIDEO-FOTO)
Pëlqej
Borussia Dortmund është fituesi i Kupës së Gjermanisë, pasi ka mposhtur Bayern Munchenin me rezultatin 2-0.

Goli i parë u shënua në minutën e 23 nga Mkhitaryan, dhe ky rezultat do ishte edhe pas përfundimit të 45 minutave.

Në minutën e 62 Aubameyang do të vuloste takimin 2-0.

Levandowski e humbi betejën e parë me ish ekipin e tij, dhe duket se Dortmund do të jetë pretendet për titull. /albeu.com/
Dortmund fiton finalen

Shtuar më 13/08/2014, ora 19:55
o amatera
e Mërkurë 13 Gusht 2014, Ora 20:35
a veq bajerni e ka kerku golin a ,bajerni ka pas fat qe nuk ppranoj gola ma shume .
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori